top of page

ČLÁNKY

auto_clanek2.jpg

I takové BMW ale může být o fous dokonalejší.

Technologické novinky se logicky nejdříve objevují v prémiových automobilových značkách a mezi nimi v oblasti využití elektronických inovací už řadu let vyčnívá značka BMW. Vždyť jako první přinesla už v roce 2001 ovládací koncept iDrive.

obrazek_-_baterka_edited.jpg

Rozjezd v pravou chvíli

Poklepáním na základní kámen začala výstavba továrny Magna Energy Storage v Horní Suché u Havířova. Na první pohled nepříliš vzrušující zpráva ale předznamenává velké věci, které se budou dít v České republice. 

2113495.jpg

Auto, které se o sebe postará samo!

Už 67. ročník Frankfurtského autosalonu zůstává stále jednou z nejvýznamnějších automobilových výstav světa. Sice jste zde letos nenašli stánek značky Jeep, Mitsubishi, Peugeot, Fiat nebo Nissan, ale například německé značky se v domácím prostředí jako vždy pořádně rozšouply.

ad48ce6b62ac308eb7cc4f94e17903c1_resize=

Organizace a technika zlodějů aut je dokonalá. Téměř…

Možná i vám pomůže článek Jiřího Kaloče uveřejněný v polovině prosince na serveru zpravy.aktualne.cz, abyste procitli ze svého snu o dobře zabezpečeném autě. Určitě nechcete být mezi šesti tisícovkami majitelů, kteří během jediného roku marně hledají auto tam, kde ho zaparkovali.

bottom of page