top of page

Monitorovací jednotky pro:

SLUŽBY

e2_basic.jpg

BASIC

Základní jednotka pro on-line sledování vozidel a elektronickou knihu jízd.

od 1850 bez DPH

e2_standard.jpg

Tuto jednotku využijete, pokud chcete navíc kromě on-line sledování vozidel identifikovat jednotlivé řidiče a sledovat spotřebu paliva.

od 2350 bez DPH

e2_profi.jpg

PROFI

Tato jednotka je vhodná pro náročné zákazníky zejména z oblasti TIR, kteří chtějí mít detailní informace o svém vozidle (spotřeba paliva, teplota nákladového prostoru apod.)

od 4450 bez DPH

e2_mobilnijednotka.jpg

MOBILNÍ

Nová mobilní jednotka najde své užití tam, kde z nějakého důvodu není možné nainstalovat monitorovací jednotku napevno do vozidla.

od 2850 bez DPH

SAMO.png

Základní jednotka umožňující on-line sledování vozidel s elektronickou knihou jízd, kde si instalaci můžete provést sami.

od 2450 bez DPH

e2_pasiv.jpg

PASIV

Nechcete-li platit jakékoliv měsíční poplatky a zároveň potřebujete mít vaše vozidlo pod kontrolou, jsou pasivní jednotky ideální právě pro vás. Možnost napojení na PCO.

od 1950 bez DPH

Námi instalované komunikační jednotky jsou určeny pro skrytou instalaci do libovolného typu vozidla. Jsou vybaveny velice citlivým GPS přijímačem, který dokáže i za nepříznivých podmínek přesně zaměřit polohu vozidla. Pro přenos informací je využívána bezdrátová síť GSM/GPRS a pokročilý algoritmus zajišťující bezpečnou oboustrannou komunikaci. 

Všechny modely našich jednotek lze rozšířit o řadu funkcí, které vyhovují požadavkům i těch nejnáročnějších klientů. Umožňují například identifikaci řidiče čipem Dallas/RFID, připojení k datovým sběrnicím CAN/FMS, připojení záložního akumulátoru a volitelně on-line provoz po celém světě.

Některé modely jednotek s doplňkovým zařízením (náklon, senzor pohybu, kapotové spínače...) lze využít také jako autoalarm vozidla, který vás prostřednictvím bezdrátové sítě GSM informuje o tom, co se s vaším vozidlem právě děje. Poplachové informace přijdou přímo na váš mobilní telefon, celkem až na tři přednastavená telefonní čísla. Nepřetržité napájení lokátoru je zajištěno pevným připojením k té části elektrické sítě vozidla, která není odpojena při vypnutém zapalování. V případě, že se vozidlo nepohybuje, je jednotka automaticky přepnutá do úsporného režimu, ve kterém minimálně zatěžuje primární baterii vozidla. Jednotka může být navíc vybavena externím záložním akumulátorem pro zajištění její funkčnosti i v případě odpojení akumulátoru vozidla. 

Po připojení do systému s mapovými podklady prostřednictvím internetové sítě uživatel kdekoliv na světě získá okamžitý přehled o pozici vozu, historii jízd s možností tisku a úpravy, zobrazení ujetých tras včetně rychlosti vozidla, grafickou vizualizaci kvality jízdy, upozornění na nutnost návštěvy servisu a další informace.

Při použití ve firemních vozidlech lze kontrolou provozu a řidiče dosáhnout úspory až 20 % provozních nákladů. Všechny naše komunikační jednotky lze snadno ovládat prostřednictvím mobilního telefonu.

bottom of page