top of page
kamerovy-system.jpg

KAMEROVÝ SYSTÉM

od 18 800 Kč

 

Doplňky k jednotce:

  • přídavná kamera: 2500 Kč

  • přídavný mikrofon: 900 Kč

  • 1TB HDD: 980 Kč

Cena instalace jednotky: od 2500 Kč 

 

Námi nabízený kamerový systém se dá nainstalovat do jakéhokoliv vozidla. Cena zahrnuje 3x kameru, černou skříňku s 500 GB HDD, 1x mikrofon a kabeláž. Ve vozidle je nainstalována soustava kamer
(až 4 ks), mikrofony pro záznam zvuku (až 2 ks) a bezpečnostní černá skříňka s harddiskem. Díky této profesionální kamerové soustavě budete mít k dispozici nepřetržitý záznam o dění kolem Vašeho vozidla, tak i vně.

Nejedná se o žádné kamery z východní distribuce, ale o zcela unikátní sofistikovaný kamerový systém vyráběný speciálně pro použití ve vozidlech. Své ideální využití najde především v kamionové dopravě, kde jej řada dopravců úspěšně používá pro střežení pohonných hmot (kamery jsou nasměrovány na nádrže s naftou).

Standardní umístění kamer řady zákazníků je tak, aby viděli dění před a za vozidlem. Zbylé dvě kamery jsou pak použity na střežení pohonných hmot po bocích vozidla, nebo jsou použity pro hlídání zavazadlového prostoru. Využití je variabilní a závisí na přání zákazníka.

Pozn.: Zařízení nepřenáší on-line záznam z kamer na server. Kamerové záznamy jsou nahrávány na harddisk, který je umístěný v uzamčené přihrádce černé skříňky.

bottom of page