On-line sledování vozidel
Elektronická kniha jízd

All4CAR

O společnosti

Společnost ALL4CAR vznikla se záměrem využít nejmodernější technologie pro satelitní sledování vozidel a poskytnout svým klientům ucelený komplex služeb, jehož hlavním cílem je bezpečný a ekonomický provoz.

V současnosti tak nabízíme satelitní on-line sledování vozidel soukromých i firemních a hlídání změny jejich polohy a stavu systémem, pracující na vzájemné komunikaci GSM / GPS. V praxi tak sledování vozidel především usnadňuje jejich nalezení po krádeži a přináší nezanedbatelné slevy na pojistném, které vyplývají už z vlastní instalace spolehlivého a léty ověřeného zařízení. Naše společnost jako jedna z mála na českém trhu disponuje pultem centrální ochrany, který nonstop hlídá vozidla i během noci nebo v době dovolené majitele.

K ekonomice provozu firemního autoparku přispívá sledování vozidel automatickou tvorbou knihy jízd, možností kdykoliv zobrazit kompletní historie ujetých tras za zvolené období a sledováním využití vozidel pro soukromé i služební účely. To vše pro klienta tou nejpohodlnější cestou prostřednictvím internetu či SMS z kteréhokoliv místa na světě. Systém umožňuje sledování spotřeby paliva i pomocí import CVS souborů (CCS, OMW, Shell…), což je nejlepší a nejlevnější metoda kontroly tankování firemních aut.

Našim dlouhodobým cílem je přicházet s inovativními technologiemi na český trh vždy jako první a náš monitorovací systém neustále vyvíjet na základě přání zákazníků. Nadstandardní je i náš vstřícný přístup ke klientům, který začíná již možností instalovat zařízení pro sledování vozidel přímo u něj a v jakékoliv denní či noční době. U našich služeb a HW nabízíme nejlepší poměr cena – výkon na českém trhu. Námi využívané monitorovací jednotky pro sledování vozidel jsou vyrobeny v Evropské unii, nejedná se tedy o žádné no-name zboží z dálného východu.

Nabídka sledování vozidel

Nabízíme profesionální řešení sledování vozidel nejenom v rámci České republiky. Naše poskytované služby on-line monitoringu využívají nadnárodní společnosti po celém světě.

... více o našich službách

Ceník monitorovacích jednotek

Vzorová kalkulace pro on-line sledování vozidel, včetně kompletního ceníku služeb a zařízení pro sledování vozidel.

... ceníky a kalkulace ke stažení

Cenové akce

Zde najdete právě probíhající velice zajímavé cenové akce, včetně výprodeje staršího zařízení pro sledování vozidel.

... více o akcích

Monitorovací systém

Náš monitorovací systém pro sledování vozidel disponuje řadou nadstandardních funkcí, které usnadní správu vašeho vozového parku.

... více o GPS monitorovacím systému
All4CAR
Odkazy
Můžeme Vám poradit?