On-line sledování vozidel
Elektronická kniha jízd

All4CAR

Naše služby

Kamerový systém
18.800 Kč
Doplňky k jednotce:
  • přídavná kamera: 2.500 Kč
  • přídavný mikrofon: 900 Kč
  • 1TB HDD: 980 Kč
Cena instalace jednotky: od 2.500 Kč Nápověda

Námi nabízený kamerový systém se dá nainstalovat do jakéhokoliv vozidla. Cena zahrnuje 3x kameru, černou skříňku s 500 GB HDD, 1x mikrofon a kabeláž. Ve vozidle je nainstalována soustava kamer (až 4 ks), mikrofony pro záznam zvuku (až 2 ks) a bezpečnostní černá skříňka s harddiskem. Díky této profesionální kamerové soustavě budete mít k dispozici nepřetržitý záznam o dění kolem Vašeho vozidla, tak i vně.

Nejedná se o žádné kamery z východní distribuce, ale o zcela unikátní sofistikovaný kamerový systém vyráběný speciálně pro použití ve vozidlech. Své ideální využití najde především v kamionové dopravě, kde jej řada dopravců úspěšně používá pro střežení pohonných hmot (kamery jsou nasměrovány na nádrže s naftou).

Standardní umístění kamer řady zákazníků je tak, aby viděli dění před a za vozidlem. Zbylé dvě kamery jsou pak použity na střežení pohonných hmot po bocích vozidla, nebo jsou použity pro hlídání zavazadlového prostoru. Využití je variabilní a závisí na přání zákazníka.

Pozn.: Zařízení nepřenáší on-line záznam z kamer na server. Kamerové záznamy jsou nahrávány na harddisk, který je umístěný v uzamčené přihrádce černé skříňky.

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Jdi zpět

Nabídka sledování vozidel

Nabízíme profesionální řešení sledování vozidel nejenom v rámci České republiky. Naše poskytované služby on-line monitoringu využívají nadnárodní společnosti po celém světě.

... více o našich službách

Ceník monitorovacích jednotek

Vzorová kalkulace pro on-line sledování vozidel, včetně kompletního ceníku služeb a zařízení pro sledování vozidel.

... ceníky a kalkulace ke stažení

Cenové akce

Zde najdete právě probíhající velice zajímavé cenové akce, včetně výprodeje staršího zařízení pro sledování vozidel.

... více o akcích

Monitorovací systém

Náš monitorovací systém pro sledování vozidel disponuje řadou nadstandardních funkcí, které usnadní správu vašeho vozového parku.

... více o GPS monitorovacím systému
All4CAR
Odkazy
Můžeme Vám poradit?