On-line sledování vozidel
Elektronická kniha jízd

All4CAR

Archiv jednotek

Basic
3.290 Kč
Tato jednotka je vhodná pro on-line sledování vozidel a elektronickou knihu jízd.
Wifi4CAR
3.990 Kč
Toto zařízení Vám umožní mít u sebe svoji privátní WiFi síť. Kdekoliv potřebujete, nejenom kde je Vaše auto. WiFi do auta je vhodné nejenom pro firmy, ale i pro jednotlivce.

Námi instalované komunikační jednotky jsou určeny pro skrytou instalaci do libovolného typu vozidla. Jsou vybaveny velice citlivým GPS přijímačem, který dokáže i za nepříznivých podmínek přesně zaměřit polohu vozidla. Pro přenos informací je využívána bezdrátová síť GSM/GPRS a pokročilý algoritmus zajišťující bezpečnou oboustrannou komunikaci.

Všechny modely našich jednotek lze rozšířit o řadu funkcí, které vyhovují požadavkům i těch nejnáročnějších klientů. Umožňují například identifikaci řidiče čipem Dallas/RFID, připojení k datovým sběrnicím CAN/FMS, připojení záložního akumulátoru a volitelně on-line provoz po celém světě.

Některé modely jednotek s doplňkovým zařízením (náklon, senzor pohybu, kapotové spínače...) lze využít také jako autoalarm vozidla, který vás prostřednictvím bezdrátové sítě GSM informuje o tom, co se s vaším vozidlem právě děje. Poplachové informace přijdou přímo na váš mobilní telefon, celkem až na tři přednastavená telefonní čísla. Nepřetržité napájení lokátoru je zajištěno pevným připojením k té části elektrické sítě vozidla, která není odpojena při vypnutém zapalování. V případě, že se vozidlo nepohybuje, je jednotka automaticky přepnutá do úsporného režimu, ve kterém minimálně zatěžuje primární baterii vozidla. Jednotka může být navíc vybavena externím záložním akumulátorem pro zajištění její funkčnosti i v případě odpojení akumulátoru vozidla.

Po připojení do systému s mapovými podklady prostřednictvím internetové sítě uživatel kdekoliv na světě získá okamžitý přehled o pozici vozu, historii jízd s možností tisku a úpravy, zobrazení ujetých tras včetně rychlosti vozidla, grafickou vizualizaci kvality jízdy, upozornění na nutnost návštěvy servisu a další informace.

Při použití ve firemních vozidlech lze kontrolou provozu a řidiče dosáhnout úspory až 20 % provozních nákladů. Všechny naše komunikační jednotky lze snadno ovládat prostřednictvím mobilního telefonu.

Nabídka sledování vozidel

Nabízíme profesionální řešení sledování vozidel nejenom v rámci České republiky. Naše poskytované služby on-line monitoringu využívají nadnárodní společnosti po celém světě.

... více o našich službách

Ceník monitorovacích jednotek

Vzorová kalkulace pro on-line sledování vozidel, včetně kompletního ceníku služeb a zařízení pro sledování vozidel.

... ceníky a kalkulace ke stažení

Cenové akce

Zde najdete právě probíhající velice zajímavé cenové akce, včetně výprodeje staršího zařízení pro sledování vozidel.

... více o akcích

Monitorovací systém

Náš monitorovací systém pro sledování vozidel disponuje řadou nadstandardních funkcí, které usnadní správu vašeho vozového parku.

... více o GPS monitorovacím systému
All4CAR
Odkazy
Můžeme Vám poradit?