On-line sledování vozidel
Elektronická kniha jízd

All4CAR

Naše služby

Basic
2.990 Kč
Základní jednotka pro on-line sledování vozidel a elektronickou knihu jízd.
Start
3.490 Kč
Nová mobilní jednotka najde své užití tam, kde z nějakého důvodu není možné nainstalovat monitorovací jednotku napevno do vozidla.
Standard
3.990 Kč 2.990 Kč
Tuto jednotku využijete, pokud chcete navíc kromě on-line sledování vozidel identifikovat jednotlivé řidiče a sledovat spotřebu paliva.
Profi
4.990 Kč
Tato jednotka je vhodná pro náročné zákazníky zejména z oblasti TIR, kteří chtějí mít detailní informace o svém vozidle (spotřeba paliva, teplota nákladového prostoru apod.)
Nonstop secure
8.490 Kč
Tato jednotka s imobilizačním zařízením je vhodná pro připojení na náš NONSTOP dispečink, který hlídá vaše vozidlo, ať jste kdekoliv.
Mobilní jednotka
4.490 Kč
Tuto jednotku využijet pro sledování pohybu osob.
Pasivní monitoring
od 2.500 Kč
Nechcete-li platit jakékoliv měsíční poplatky a zároveň potřebujete mít vaše vozidlo pod kontrolou, jsou pasivní jednotky ideální právě pro vás. Možnost napojení na PCO.
Kamerový systém
18.800 Kč
Profesionální kamerový systém až se čtyřmi kamerami a bezpečnostní černou skříňkou. Nonstop on-line záznam až po dobu 40 dní. Ideální pro střežení kamiónů.

Archiv jednotek

Námi instalované komunikační jednotky jsou určeny pro skrytou instalaci do libovolného typu vozidla. Jsou vybaveny velice citlivým GPS přijímačem, který dokáže i za nepříznivých podmínek přesně zaměřit polohu vozidla. Pro přenos informací je využívána bezdrátová síť GSM/GPRS a pokročilý algoritmus zajišťující bezpečnou oboustrannou komunikaci.

Všechny modely našich jednotek lze rozšířit o řadu funkcí, které vyhovují požadavkům i těch nejnáročnějších klientů. Umožňují například identifikaci řidiče čipem Dallas/RFID, připojení k datovým sběrnicím CAN/FMS, připojení záložního akumulátoru a volitelně on-line provoz po celém světě.

Některé modely jednotek s doplňkovým zařízením (náklon, senzor pohybu, kapotové spínače...) lze využít také jako autoalarm vozidla, který vás prostřednictvím bezdrátové sítě GSM informuje o tom, co se s vaším vozidlem právě děje. Poplachové informace přijdou přímo na váš mobilní telefon, celkem až na tři přednastavená telefonní čísla. Nepřetržité napájení lokátoru je zajištěno pevným připojením k té části elektrické sítě vozidla, která není odpojena při vypnutém zapalování. V případě, že se vozidlo nepohybuje, je jednotka automaticky přepnutá do úsporného režimu, ve kterém minimálně zatěžuje primární baterii vozidla. Jednotka může být navíc vybavena externím záložním akumulátorem pro zajištění její funkčnosti i v případě odpojení akumulátoru vozidla.

Po připojení do systému s mapovými podklady prostřednictvím internetové sítě uživatel kdekoliv na světě získá okamžitý přehled o pozici vozu, historii jízd s možností tisku a úpravy, zobrazení ujetých tras včetně rychlosti vozidla, grafickou vizualizaci kvality jízdy, upozornění na nutnost návštěvy servisu a další informace.

Při použití ve firemních vozidlech lze kontrolou provozu a řidiče dosáhnout úspory až 20 % provozních nákladů. Všechny naše komunikační jednotky lze snadno ovládat prostřednictvím mobilního telefonu.

Nabídka sledování vozidel

Nabízíme profesionální řešení sledování vozidel nejenom v rámci České republiky. Naše poskytované služby on-line monitoringu využívají nadnárodní společnosti po celém světě.

... více o našich službách

Ceník monitorovacích jednotek

Vzorová kalkulace pro on-line sledování vozidel, včetně kompletního ceníku služeb a zařízení pro sledování vozidel.

... ceníky a kalkulace ke stažení

Cenové akce

Zde najdete právě probíhající velice zajímavé cenové akce, včetně výprodeje staršího zařízení pro sledování vozidel.

... více o akcích

Monitorovací systém

Náš monitorovací systém pro sledování vozidel disponuje řadou nadstandardních funkcí, které usnadní správu vašeho vozového parku.

... více o GPS monitorovacím systému
All4CAR
Odkazy
Můžeme Vám poradit?