HomeO společnostiReferenceKariéraKontaktyElektronická kniha jízd, online GPS zaměření vozidlaAll4Car - elektronické zabezpečení vozidel, GPS monitoring, elektronická kniha jízd
 
   
 

Nejjednodušší jednotka pro on-line sledování vozidel.
Ceny od 3690 Kč

Více o jednotce BASIC

 

Tato jednotka je vhodná, pokud požadujete on-line sledování vozidel s rozlišením typu jízdy soukromá / služební.
Ceny od 3990 Kč

Více o jednotce START

 

Tuto jednotku využijete, pokud chcete navíc kromě on-line sledování vozidel využít také možnosti identifikovat jednotlivé řidiče.
Ceny od 4490 Kč

Více o jednotce STANDARD

 

Tato jednotka je vhodná pro náročné zákazníky, kteří chtějí mít detailní informace o svém vozidle
(spotřeba paliva, teplota nákladového prostoru apod.)
Ceny od 5990 Kč

Více o jednotce PROFI

 
Nonstop Secure
Tato jednotka s imobilizačním zařízením je vhodná pro připojení na náš NONSTOP dispečink, který hlídá vaše vozidlo, ať jste kdekoliv.
Ceny od 8990 Kč

Více o jednotce NON STOP SECURITY

 

Tuto jednotku využijete jak pro sledování pohybu osob, tak i tam, kde je zapotřebí mobilní monitoring vašeho vozu.
Ceny od 4490 Kč

Více o MOBILNÍ jednotce

 

Nechcete-li platit jakékoliv měsíční poplatky a zároveň potřebujete mít vaše vozidlo pod kontrolou, jsou pasivní jednotky ideální právě pro vás. Možnost napojení na PCO.
Ceny od 3990 Kč

Více o PASIVNÍ jednotce

 

Námi instalované komunikační jednotky jsou určeny pro skrytou instalaci do libovolného typu vozidla. Jsou vybaveny velice citlivým GPS přijímačem, který dokáže i za nepříznivých podmínek přesně zaměřit polohu vozidla. Pro přenos informací je využívána bezdrátová síť GSM/GPRS a pokročilý algoritmus zajišťující bezpečnou oboustrannou komunikaci.

Všechny modely našich jednotek lze rozšířit o řadu funkcí, které vyhovují požadavkům i těch nejnáročnějších klientů. Umožňují například identifikaci řidiče čipem Dallas/RFID, připojení k datovým sběrnicím CAN/FMS, připojení záložního akumulátoru a volitelně on-line provoz po celém světě.

Některé modely jednotek s doplňkovým zařízením (náklon, senzor pohybu, kapotové spínače...) lze využít také jako autoalarm vozidla, který vás prostřednictvím bezdrátové sítě GSM informuje o tom, co se s vaším vozidlem právě děje. Poplachové informace přijdou přímo na váš mobilní telefon, celkem až na tři přednastavená telefonní čísla. Nepřetržité napájení lokátoru je zajištěno pevným připojením k té části elektrické sítě vozidla, která není odpojena při vypnutém zapalování. V případě, že se vozidlo nepohybuje, je jednotka automaticky přepnutá do úsporného režimu, ve kterém minimálně zatěžuje primární baterii vozidla. Jednotka může být navíc vybavena externím záložním akumulátorem pro zajištění její funkčnosti i v případě odpojení akumulátoru vozidla.

Po připojení do systému s mapovými podklady prostřednictvím internetové sítě uživatel kdekoliv na světě získá okamžitý přehled o pozici vozu, historii jízd s možností tisku a úpravy, zobrazení ujetých tras včetně rychlosti vozidla, grafickou vizualizaci kvality jízdy, upozornění na nutnost návštěvy servisu a další informace.

Při použití ve firemních vozidlech lze kontrolou provozu a řidiče dosáhnout úspory až 20 % provozních nákladů. Všechny naše komunikační jednotky lze snadno ovládat prostřednictvím mobilního telefonu.

 

  Naše služby
  Ceník
  Naše služby
Nabízíme profesionální řešení sledování vozidel nejenom v rámci České republiky. Naše poskytované služby on-line monitoringu využívají nadnárodní společnosti po celém světě.
 

...více o našich službách
  Ceník
Vzorová kalkulace pro on-line sledování vozidel, včetně kompletního ceníku služeb a zařízení pro sledování
vozidel.
 

...ceníky a kalkulace ke stažení
  Akce
  Monitorovací systém
  Akce
Zde najdete právě probíhající velice zajímavé cenové
akce, včetně výprodeje staršího zařízení pro sledování vozidel.
 

...více o akcích
  Monitorovací systém

Náš monitorovací systém pro sledování vozidel disponuje řadou nadstandardních funkcí, které usnadní správu vašeho vozového parku. 

...více o monitorovacím systému


sitedesign: designweb4you.com

INFO LINKA 608 822 906 


ALL4CAR - elektronická kniha jízd, GPS dohled vozidel

sledování vozidel,s
ledování auta GPS,sledovani vozidel gps,satelitní sledování vozidel,sledování vozidla,sledování vozidel online,gps sledování vozidel,komponenty sledovani vozidel,gps sledování vozidel,systém sledování vozidel,gps sledování vozidla,online sledování vozidel,online sledovani vozidel,gps sledování auta,sledování firemních aut,GPS sledování aut