Inline HTML
Čert

On-line sledování vozidel
Elektronická kniha jízd

All4CAR

Monitorovací systém

Naši zákazníci mohou prostřednictvím monitorovacího systému pro sledování vozidel kontrolovat podrobně nejen pohyb svých vozů, ale i náklady na provoz každého z nich, způsob jízdy jednotlivých řidičů apod. Pro průběžné ekonomické vyhodnocování provozu autoparku získají statistické údaje o využitelnosti a efektivitě provozu dopravních prostředků. Jsou to například informace o průběhu jízdy a dodržování dopravních předpisů, využívání pracovní doby zaměstnanci, poměr ujetých kilometrů při služebních a soukromých jízdách nebo při jízdách v ČR a zahraničí. Součástí sledování vozidel je automatická generace knihy jízd, kterou je možné vytisknout v programech Excel (xls) a Acrobat (pdf), přičemž výstupy z elektronické knihy jízd akceptují Finanční úřady.

Systém sledování vozidel umožňuje přístup do knihy jízd a k jednotlivým vozidlům ve více úrovních. Majitel společnosti nemá pochopitelně v přístupu omezení žádná, ale řidiči mohou sledovat jen své vozidlo a doplňovat reporty práce k jednotlivým jízdám. On-line sledování vozidel na mapových podkladech Google může probíhat zobrazením aktuální pozice vybraného vozu, jejich skupiny, nebo všech vozidel současně. Obsahem knihy jízd jsou vedle jména konkrétního řidiče data o průměrné i maximální rychlosti, čase jízdy, počtu ujetých kilometrů a aktuálním stavu tachometru vozidla.

Jednoduchá je také evidence čerpání PHM i s možností přímého importu z platebních karet CCS, SHELL nebo OMV. Vzniká tak podrobný přehled o spotřebě každého automobilu z celého vozového parku. Systém sledování vozidel dále sám podle kalendářního data, proběhlých motohodin nebo najetých kilometrů s předstihem upozorní na naplánované úkony údržby u jednotlivých vozů, ať již jde o pravidelnou prohlídku, výměnu pneumatik nebo STK.

Sledování vozidel s výstupy elektronické knihy jízd zaručuje stoprocentní přehled o využívání pracovní doby všemi zaměstnanci i úspory pohonných hmot. Jeho zavedením lze uspořit na každém vozidle až 30 % nákladů.

Přihlášení do systému

Vyzkoušejte si DEMO přístup
Pro otestování našeho monitorovacího systému zdarma , klikněte ZDE

Vyzkoušejte

Nabídka sledování vozidel

Nabízíme profesionální řešení sledování vozidel nejenom v rámci České republiky. Naše poskytované služby on-line monitoringu využívají nadnárodní společnosti po celém světě.

... více o našich službách

Ceník monitorovacích jednotek

Vzorová kalkulace pro on-line sledování vozidel, včetně kompletního ceníku služeb a zařízení pro sledování vozidel.

... ceníky a kalkulace ke stažení

Cenové akce

Zde najdete právě probíhající velice zajímavé cenové akce, včetně výprodeje staršího zařízení pro sledování vozidel.

... více o akcích

Monitorovací systém

Náš monitorovací systém pro sledování vozidel disponuje řadou nadstandardních funkcí, které usnadní správu vašeho vozového parku.

... více o GPS monitorovacím systému
All4CAR
Odkazy
Můžeme Vám poradit?