On-line sledování vozidel
Elektronická kniha jízd

All4CAR

Články

Myslíme i na naše nejmenší

Přidáno 22.10.2014

Pamatujete si ten čas, kdy vám rostlo mimčo ve vašem břiše a vy jste plánovali co všechno ho naučíte, co všechno mu ukážete, co naopak nikdy nedovolíte? Pak se prcek narodil a vy jste s většími či menšími úspěchy aplikovali všechny své představy. Zdálo se to náročné a každý výchovný nezdar se řešil. „Proč se mi nedaří, aby usínal sám?“ „Proč nepozdraví, když vejde do místnosti?“ „Kolik těch bonbónů už dneska měl?“

detiŠkoda, že v téhle fázi života nikdo z rodičů netuší, že tyhle starosti jsou vlastně fajn. Možná že bychom si ušetřili pár vrásek. Náročnější období nás zatím ještě čeká. Jak zvládnout a hlavně přežít osamostatňování dítek? Znáte to. Vy jste v práci a potomek má hudebku/angličtinu/trénink od 15h. Kdo ho tam odvede? Ti šťastnější mají babičky nebo kamarádky. Tady se problém odsune jen o pár let dál. Potomek stejně jednou řekne: „Mami, já už chci chodit na trénink s kámošema.“

A co teď? Nezpanikařit, nastavit pravidla, důvěřovat, podporovat, nezešílet strachy….

Ale znáte to. Poprvé, možná i po třetí vám ještě z hudebky zavolá, že dorazil. Je to nové i pro něj, tak je to fajn. Pak už se to stane „normální“ a vy se v kanceláři můžete zbláznit strachy, protože nevolá a telefon nebere – nemá čas. Pak samozřejmě můžete zavolat učiteli a ujistit se, zda dorazil. Ale to se taky nedá dělat dlouho. A čím víc potomka prudíte, tím víc on volat nebude.

Kdyby tak existovalo „něco“, co by mámu uklidnilo a dítě neotravovalo. Kolik scén by se tím v rodině ušetřilo. Kolik vysvětlování otrávenému dítěti, že máte opravdu strach. V dnešní době, kdy se dají odposlouchávat telefony, vystopovat auta, očipovat zvířata. Určitě by se dalo využít všech těch technologických vymožeností. Věc, kterou by mělo dítě permanentně u sebe a rodič by na dálku měl možnost zjistit, že je dítě tam kde má být. Všechny strany by byly spokojené. Je samozřejmě nutná dohoda. Aby neměly děti pocit, že je špehujete. Ale myslím, že druhák, třeťák i čtvrťák ještě zaječí úmysly co se týče docházky do školy či kroužku nemá. A pro rodiče jsou to právě ty drahocenné roky, kdy má čas si zvyknout, že jeho dítě už je prostě radši s kámošema.

"Neznáte nějaké takovéto zařízení? Moje děti by mohly v klidu vyrůst."

Máma


Mezi dotazy, které pravidelně dostává naše obchodní oddělení, nás na první pohled zaujal jeden, který sice také obsahuje technický problém, ale má navíc hluboce lidský rozměr. Ta prosba zodpovědné a asi i dost zoufalé matky, která chce udělat maximum pro bezpečí svých dětí, nás velmi silně inspirovala a motivovala.

IT oddělení společnosti All4car proto rozjelo projekt, ve kterém jsme testovali různé monitorovací jednotky, které jsou určené pro sledování osob. Výsledek nebyl ani trochu povzbudivý. Zjistili jsme, že v současnosti není k dispozici zařízení, které by splňovalo všechny požadavky na spolehlivý on-line monitoring dětí. Těch příčin je více, ale nejpodstatnější je například naprosto nevyhovující výdrž baterií, nekompaktnost těchto zařízení, a pro nás to nejdůležitější hledisko – není zaručena stoprocentní spolehlivost těchto zařízení v běžném provozu.

Spolehlivost za všech okolností je prioritním měřítkem pro všechny služby a přístroje, které klientům All4car nabízíme. Bez jejího zajištění bychom nikdy nepřišli na trh s novým produktem. Dlouhodobá spolupráce s naším spolehlivým a významným dodavatelem naštěstí přinesla úspěšné řešení i v případě tohoto problému. Na konci roku tak budeme moci s čistým svědomím nabídnout všem rodičům, kteří žijí v obavách, skutečně stoprocentní řešení on-line sledování dětí. Budeme vás samozřejmě včas informovat.

Team All4carDiskuze k článku

Diskuze je prázdná


Přispět do diskuze
Jméno: Text:


Jdi zpět

Nabídka sledování vozidel

Nabízíme profesionální řešení sledování vozidel nejenom v rámci České republiky. Naše poskytované služby on-line monitoringu využívají nadnárodní společnosti po celém světě.

... více o našich službách

Ceník monitorovacích jednotek

Vzorová kalkulace pro on-line sledování vozidel, včetně kompletního ceníku služeb a zařízení pro sledování vozidel.

... ceníky a kalkulace ke stažení

Cenové akce

Zde najdete právě probíhající velice zajímavé cenové akce, včetně výprodeje staršího zařízení pro sledování vozidel.

... více o akcích

Monitorovací systém

Náš monitorovací systém pro sledování vozidel disponuje řadou nadstandardních funkcí, které usnadní správu vašeho vozového parku.

... více o GPS monitorovacím systému
All4CAR
Odkazy
Můžeme Vám poradit?