On-line sledování vozidel
Elektronická kniha jízd

All4CAR

Články

Pozor na žárlivce!

Přidáno 10.04.2014

Říkejme jim třeba Pavel a Helena. Prožili spolu krásný vztah, ale jak už to tak v životě chodí, jednoho dne se vydali každý svou cestou. Helena navíc automobilem. Ten ještě za společného soužití pořídil Pavel od taxikáře. Jak tvrdil, i s monitorovací jednotkou, která měla vůz ochránit před krádeží.

Helena se nějaký čas po svém osamostatnění začala zajímat i o funkci monitorovací jednotky a logicky požádala All4car o změnu přístupového kódu, aby služby sledování mohla využívat jen ona sama. V All4car jí ochotně vyhověli, neboť rozhodující je vlastník vozu a tím byla paní Helena.

Jaké ale bylo překvapení všech zúčastněných, když se do půl hodiny ozval pan Pavel a žádal o prověření stavu jednotky, protože se mu nedaří připojení. Když se dozvěděl, jak se věci mají, rozčílil se, jak je možné, že on, který do jednotky investoval, ji nemůže využívat!

A tak se paní Helena najednou dozvěděla, že monitorovací jednotku nezdědila po taxikáři, ale že ji do auta pořídil její partner, aby ji mohl kontrolovat na každém kroku, a navíc, že ji sledoval ještě dlouho po jejich rozchodu.

Poučení? Moderní technika nám nabízí spoustu nových užitečných funkcí, které například u monitoringu vozidel výrazně zjednodušují a usnadňují autoprovoz a vedle bezpečnosti přinášejí i významné finanční úspory. Ovšem ve spojení se žárlivostí se sledování může snadno změnit ve slídění...Diskuze k článku

Diskuze je prázdná


Přispět do diskuze
Jméno: Text:


Jdi zpět

Nabídka sledování vozidel

Nabízíme profesionální řešení sledování vozidel nejenom v rámci České republiky. Naše poskytované služby on-line monitoringu využívají nadnárodní společnosti po celém světě.

... více o našich službách

Ceník monitorovacích jednotek

Vzorová kalkulace pro on-line sledování vozidel, včetně kompletního ceníku služeb a zařízení pro sledování vozidel.

... ceníky a kalkulace ke stažení

Cenové akce

Zde najdete právě probíhající velice zajímavé cenové akce, včetně výprodeje staršího zařízení pro sledování vozidel.

... více o akcích

Monitorovací systém

Náš monitorovací systém pro sledování vozidel disponuje řadou nadstandardních funkcí, které usnadní správu vašeho vozového parku.

... více o GPS monitorovacím systému
All4CAR
Odkazy
Můžeme Vám poradit?