On-line sledování vozidel
Elektronická kniha jízd

All4CAR

Články

ALL4CAR je v roce 2014 partnerem Citroën Racing Trophy CZ

Přidáno 22.10.2014

Máme hodně společného se soutěžními jezdci: velmi pečlivě hlídáme sebemenší pohyb automobilu, stopa jízdy vozu je pro nás tou nejkrásnější grafikou a moc dobře víme, že jen profesionální týmová práce vede na stupně vítězů.

Citroën Racing Trophy CZ s finančními odměnami pro posádky na vozech Citroën C2 R2 MAX se rozjela v roce 2008 a ve stejném roce založil jezdec Tomáš Pletka firmu GEKON RACING, která závodníkům zajišťuje technickou a materiální podporu. Tu později ve spolupráci s firmou Citroën Racing z Versailles rozšířil i mimo rámec České republiky a dnes ji využívají i majitelé vozů ze Španělska, Slovenska, Polska nebo Rakouska.

GEKON RACING není jen oficiálním distributorem veškerých produktů firmy Citroën Racing, ale i hlavním organizátorem Citroën Racing Trophy CZ, která bude letos pokračovat v rámci pěti soutěží MMČR 2014. Fanoušky mistrovství bude jistě zajímat, že nově se do seriálu vedle vozů Citroën DS3 R3T zapojí i posádky s modelem DS3 R1B, pro které bude pro sezonu 2014 vypsána v rámci MMČR vlastní třída R1.

My v ALL4CAR budeme – jak jinak – pozorně monitorovat průběh mistrovských jízd a umístění posádek v rámci Citroën Racing Trophy CZ. Věříme, že stejně jako v naší práci i na závodních tratích zvítězí vysoká profesionalita.

crtgekon

 


Diskuze k článku

Diskuze je prázdná


Přispět do diskuze
Jméno: Text:


Jdi zpět

Nabídka sledování vozidel

Nabízíme profesionální řešení sledování vozidel nejenom v rámci České republiky. Naše poskytované služby on-line monitoringu využívají nadnárodní společnosti po celém světě.

... více o našich službách

Ceník monitorovacích jednotek

Vzorová kalkulace pro on-line sledování vozidel, včetně kompletního ceníku služeb a zařízení pro sledování vozidel.

... ceníky a kalkulace ke stažení

Cenové akce

Zde najdete právě probíhající velice zajímavé cenové akce, včetně výprodeje staršího zařízení pro sledování vozidel.

... více o akcích

Monitorovací systém

Náš monitorovací systém pro sledování vozidel disponuje řadou nadstandardních funkcí, které usnadní správu vašeho vozového parku.

... více o GPS monitorovacím systému
All4CAR
Odkazy
Můžeme Vám poradit?