On-line sledování vozidel
Elektronická kniha jízd

All4CAR

Články

I takové BMW ale může být o fous dokonalejší.

Přidáno 15.11.2017

Technologické novinky se logicky nejdříve objevují v prémiových automobilových značkách a mezi nimi v oblasti využití elektronických inovací už řadu let vyčnívá značka BMW. Vždyť jako první přinesla už v roce 2001 ovládací koncept iDrive. Bavorské vozy nabízejí nejen pohled do budoucnosti, ale už nyní nabízejí pokročilé možnosti autonomního řízení nebo dokonalé propojení s digitálním světem. Co jinde považují za technologie budoucnosti, najdete v BMW už dnes. Jsou to například asistenční systémy schopné v rámci legislativních omezení uskutečnit autonomní jízdu. Nebo funkce BMW Connected, které vůz spojí s digitálním světem řidiče a vytvoří z něj univerzálního společníka pro život na cestách. A to nemluvíme o stále se rozšiřující nabídce čistě elektrických automobilů s technologií eDrive, které už nyní mohou například v Praze parkovat zdarma v modrých zónách…

 

Výše zmíněné ovládání iDrive se během let neustále rozšiřovalo a zdokonalovalo, takže k němu přibylo například vedle ovládání hlasem i ovládání gesty a dotyková funkce displejů. Systém se navíc sám zdokonaluje a přidává nové aplikace. Internetový domov nebo kancelář v autě pak představuje integrovaný BMW WiFi hotspot, který připojuje několik zařízení k internetu současně. S cloudem spolupracuje nejen vůz, ale i mobil nebo hodinky majitele. Systém vás tak například včas upozorní na to, že na plánovanou schůzku musíte kvůli zácpám na trase vyrazit dřív.

 

K vozu BMW už dostanete klíček s dálkovým ovládáním, kterým dáte po vystoupení z auta pokyn, aby na parkovací místo zajelo samo. To oceníte zejména, když jsou auta tak natěsnaná na parkovišti, že nejdou pořádně otevřít dveře. Samozřejmě, že to auto umí i obráceně – zmáčknete tlačítko a nastartuje a vyjede z řady. Připravuje se zdokonalení funkce, kdy opustíte vůz před pakovacím domem a on si v něm sám najde parkovací místo a zajede na ně. Když ho později přivoláte, vyjede a počká na vás před parkovacím domem. A jen legislativa brání tomu, aby řidiči BMW nechali jízdu v koloně zcela na autě. Ale už dnes umí díky asistenčním a bezpečnostním systémům v paketu Driving Assistent Plus auto samo popojíždět v koloně.

 

Ptáte se, co takovému autu může chybět k dokonalosti? Jen maličkost… monitoring All4car!

 

auto_clanek2Diskuze k článku

Diskuze je prázdná


Přispět do diskuze
Jméno: Text:


Jdi zpět

Nabídka sledování vozidel

Nabízíme profesionální řešení sledování vozidel nejenom v rámci České republiky. Naše poskytované služby on-line monitoringu využívají nadnárodní společnosti po celém světě.

... více o našich službách

Ceník monitorovacích jednotek

Vzorová kalkulace pro on-line sledování vozidel, včetně kompletního ceníku služeb a zařízení pro sledování vozidel.

... ceníky a kalkulace ke stažení

Cenové akce

Zde najdete právě probíhající velice zajímavé cenové akce, včetně výprodeje staršího zařízení pro sledování vozidel.

... více o akcích

Monitorovací systém

Náš monitorovací systém pro sledování vozidel disponuje řadou nadstandardních funkcí, které usnadní správu vašeho vozového parku.

... více o GPS monitorovacím systému
All4CAR
Odkazy
Můžeme Vám poradit?