On-line sledování vozidel
Elektronická kniha jízd

All4CAR

Články

Moderní technologie na sledování vozidel

Přidáno 23.02.2017

Společnost ALL4CAR je specializovaná na satelitní sledování vozidel a díky nejmodernějším technologiím poskytuje klientům ucelený komplex služeb, jehož hlavním cílem je bezpečný a ekonomický provoz.

Základní službou je satelitní on-line sledování vozidel soukromých i firemních a hlídání změny jejich polohy a stavu, což usnadňuje jejich vyhledání při krádeži. Díky instalaci spolehlivého a léty ověřeného zařízení získá majitel navíc nezanedbatelnou slevu na pojistném. ALL4CAR provozuje pult centrální ochrany, který hlídá vozidla nonstop i během noci nebo v době dovolené majitele.

Sledování vozidel firemního autoparku přináší podnikateli automatickou tvorbu knihy jízd, možnost kdykoliv zobrazit kompletní historie ujetých tras za zvolené období, spotřeby paliva, dodržování dopravních předpisů, využívání pracovní doby zaměstnanci, poměr ujetých kilometrů při služebních a soukromých jízdách nebo při jízdách v ČR a zahraničí. Automaticky generovanou knihu jízd je možné vytisknout v programech Excel (xls) a Acrobat (pdf), přičemž výstupy z elektronické knihy jízd akceptují Finanční úřady. Sledování vozidel s výstupy elektronické knihy jízd zaručuje stoprocentní přehled o využívání pracovní doby všemi zaměstnanci i úspory pohonných hmot. Jeho zavedením lze uspořit na každém vozidle až 30 % nákladů.

Společnost ALL4CAR používá nejmodernější technologie, které nejsou čínské provenience a nabízí nejlepší poměr cena – výkon. Samozřejmostí je důsledný záruční i pozáruční servis. Výběr palubní jednotky se řídí požadavky klienta na rozsah služeb. Nejpoužívanější jednotkou, která vyhovuje nárokům až 90 % zákazníků a poskytuje jim detailní informace o provozu jeho vozidla, je jednotka Standard za velmi příznivou cenu 3990 Kč bez DPH.

Cenovou bombu představuje novinka v nabídce ALL4CAR - služba monitoringu vozů v rámci Evropské Unie a Švýcarska. Tato služba je v současnosti bezkonkurenčně nejlevnější na trhu. Měsíční paušál činí 290 Kč bez DPH za vozidlo měsíčně, je bez limitu na ujeté kilometry a zahrnuje nepřetržité on-line sledování vozidel na mapových podkladech Google.

Zdroj: http://www.dumabyt.cz/rubriky/dum/materialy-a-technologie/moderni-technologie-na-sledovani-vozidel_23251.html

krediit ja v?lad kreditas internetu iki 20000 ?pašnieku aizdevumi programme de credit a la renovation ????? ?????? ????? vippi rahat tilille 24h

Diskuze k článku

Diskuze je prázdná


Přispět do diskuze
Jméno: Text:


Jdi zpět

Nabídka sledování vozidel

Nabízíme profesionální řešení sledování vozidel nejenom v rámci České republiky. Naše poskytované služby on-line monitoringu využívají nadnárodní společnosti po celém světě.

... více o našich službách

Ceník monitorovacích jednotek

Vzorová kalkulace pro on-line sledování vozidel, včetně kompletního ceníku služeb a zařízení pro sledování vozidel.

... ceníky a kalkulace ke stažení

Cenové akce

Zde najdete právě probíhající velice zajímavé cenové akce, včetně výprodeje staršího zařízení pro sledování vozidel.

... více o akcích

Monitorovací systém

Náš monitorovací systém pro sledování vozidel disponuje řadou nadstandardních funkcí, které usnadní správu vašeho vozového parku.

... více o GPS monitorovacím systému
All4CAR
Odkazy
Můžeme Vám poradit?