On-line sledování vozidel
Elektronická kniha jízd

All4CAR

Články

Organizace a technika zlodějů aut je dokonalá. Téměř…

Přidáno 23.02.2017

Možná i vám pomůže článek Jiřího Kaloče uveřejněný v polovině prosince na serveru zpravy.aktualne.cz, abyste procitli ze svého snu o dobře zabezpečeném autě. Určitě nechcete být mezi šesti tisícovkami majitelů, kteří během jediného roku marně hledají auto tam, kde ho zaparkovali.

 

Zlodějské bandy jsou totiž vysoce organizované a jejich postup při krádeži vozu a jeho následném „zhodnocení“ bývá i pro zkušené policisty tvrdým oříškem. Do vozů se dostávají velmi snadno mechanickými i elektronickými prostředky, stejně rychle auto rozjedou.

 

Pak už je jen na jejich rozhodnutí, jestli bude (ve většině případů) rozebráno na náhradní díly a definitivně tak zmizí, nebo dostane nové papíry a „půjde do světa“, což se stává u cennějších vozů. Jediné, co může překazit jejich rychlou a dobře naplánovanou akci, je vybavení auta profesionálním monitoringem. Zloději to dobře vědí a tak s ukradeným vozem popojedou jen nedaleko a vyčkají, jestli ho majitel nebo policie najde. Díky této opatrnosti profesionálních lupičů je úspěšnost monitorovacích systému téměř stoprocentní a majitelé ukradených aut je mají zpátky většinou během několika hodin.

 

Podrobnosti se dozvíte zde: https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/jak-se-kradou-auta-nejdrive-je-zlodeji-schovaji-potom-vetsin/r~0c2df3dac1e911e6af5f0025900fea04/

krediit ja v?lad kreditas internetu iki 20000 ?pašnieku aizdevumi programme de credit a la renovation ????? ?????? ????? vippi rahat tilille 24h

Diskuze k článku

Diskuze je prázdná


Přispět do diskuze
Jméno: Text:


Jdi zpět

Nabídka sledování vozidel

Nabízíme profesionální řešení sledování vozidel nejenom v rámci České republiky. Naše poskytované služby on-line monitoringu využívají nadnárodní společnosti po celém světě.

... více o našich službách

Ceník monitorovacích jednotek

Vzorová kalkulace pro on-line sledování vozidel, včetně kompletního ceníku služeb a zařízení pro sledování vozidel.

... ceníky a kalkulace ke stažení

Cenové akce

Zde najdete právě probíhající velice zajímavé cenové akce, včetně výprodeje staršího zařízení pro sledování vozidel.

... více o akcích

Monitorovací systém

Náš monitorovací systém pro sledování vozidel disponuje řadou nadstandardních funkcí, které usnadní správu vašeho vozového parku.

... více o GPS monitorovacím systému
All4CAR
Odkazy
Můžeme Vám poradit?