On-line sledování vozidel
Elektronická kniha jízd

All4CAR

Články

Volba přece znamená výběr toho nejlepšího!

Přidáno 26.09.2016

Je to pokaždé stejné. I ti největší gauneři mají v půjčovně kostýmů dlouho dopředu objednaný andělský převlek. Hulváti a grobiáni, kteří běžně používají jen výrazivo ze Slovníku vulgarismů, náhle v médiích i na setkáních s občany cukrují jako profesor češtiny. Tedy rádi by – ona i v tom jazyce špína rychle vyplave na povrch. Volby jsou prostě spojené se spoustou nechutností a nesmyslů.

 

Je to doba, kdy politici začnou jako smyslů zbavení rozhazovat naše společné peníze a přitom se tváří jako bůhvíjací dobrodinci, kteří si pro naši zářnou budoucnost utrhli od úst poslední sousto. Jak nám občas německá pečlivost a ordnung lezou na nervy, před volbami jim můžeme jen závidět – německým politikům brání v rozhazování peněz přímo ústava. Také proto bude jejich rozpočet v této ekonomicky příznivé době vyrovnaný, se spoustou prostředků pro investice, zatímco ten český bude opět v deficitu, tentokrát 60 miliard korun…

 

Zase budete volit nejmenší zlo? Zase se ukecáte, že svou nepřítomností u urny jen uvolníte cestu nejrůznějším prevítům? V tom máte pravdu. Jinou volbu většinou nemáme. Ale aspoň v osobním a pracovním životě si můžete zachovat zdravý rozum. U nás v All4car vás rádi přesvědčíme, že 1 + 1 jsou pořád 2, že dobrá investice je ta, která se vám v budoucnu úspěšně vrátí, a hlavně, že při volbě rozhoduje jen nejvyšší kvalita a dlouhou praxí ověřené špičkové služby.

 

Monitorovací systém vozidel All4car se všemi individuálními službami bude letos jednoznačně vaše nejchytřejší volba!Diskuze k článku

Diskuze je prázdná


Přispět do diskuze
Jméno: Text:


Jdi zpět

Nabídka sledování vozidel

Nabízíme profesionální řešení sledování vozidel nejenom v rámci České republiky. Naše poskytované služby on-line monitoringu využívají nadnárodní společnosti po celém světě.

... více o našich službách

Ceník monitorovacích jednotek

Vzorová kalkulace pro on-line sledování vozidel, včetně kompletního ceníku služeb a zařízení pro sledování vozidel.

... ceníky a kalkulace ke stažení

Cenové akce

Zde najdete právě probíhající velice zajímavé cenové akce, včetně výprodeje staršího zařízení pro sledování vozidel.

... více o akcích

Monitorovací systém

Náš monitorovací systém pro sledování vozidel disponuje řadou nadstandardních funkcí, které usnadní správu vašeho vozového parku.

... více o GPS monitorovacím systému
All4CAR
Odkazy
Můžeme Vám poradit?