On-line sledování vozidel
Elektronická kniha jízd

All4CAR

Články

Pokémon GO – ale opatrně!

Přidáno 21.09.2016

Pokémon GO – ale opatrně!

Určitě si je pamatujete z 90. let – smečku prapodivných, výtvarně ne zrovna povedených a asijsky excentrických tvorečků, po kterých děti z nepříliš jasného důvodu šílely a snažily se jich nashromáždit co nejvíce. Pokémoni. Jestli si myslíte, že stejně jako řada dalších mánií, které pečlivě připravují hračkářské firmy, zmizely tyto zrůdičky v propadlišti dějin, šeredně se mýlíte.

Je to pár dní, přesně 6. července, kdy tito fujtajkslíci vstali z mrtvých, a jak se na moderní dobu sluší, v pěkně napružené interaktivní podobě. Díky GPS a chytrým telefonům ovládli Pokémoni zeměkouli a hlavně volný čas milionů lidí po celém světě.

Pokémon GO je nová geolokační hra, která využívá rozšířenou realitu. Lovení virtuálních Pokémonů v reálném světě uchvátilo během chvíle obrovské množství lidí. Zde jsou čísla zveřejněná pět dní po spuštění hry: už má více aktivních uživatelů než Twitter, v Česku ji hraje 7 % internetových uživatelů starších patnácti let, ve svém smartphonu má hru Pokémon GO nahranou čtvrtina populace ve věkové skupině 15 - 24 let… a čísla rostou každým dnem!

U nás v All4car jsme tento fenomén pochopitelně nemohli přehlédnout, protože lokace pomocí GPS je již řadu let základem našich služeb především motoristům. Škálu těchto monitorovacích služeb neustále rozšiřujeme, ale nejsme si jistí, jestli mezi nimi v dohledné době najdete něco podobného, jako je právě lov populárních virtuálních zvířátek.

Už proto, že se této novinky podle aktuálních zpráv médií okamžitě chytili nejrůznější podvodníci. V České republice je hra oficiálně dostupná, ale v řadě zemí tomu tak není a zbývá jen neoficiální instalace. A k průšvihu je pak jen krůček – dokonce i na Google Play se našly falešné napodobeniny a návody k instalaci, které pěkně zacvičí s chytrým telefonem.

Takže vám držíme palce při budoucím lovu Pokémonů a současně slibujeme, že si tuto hru odpustíme a veškerý náš čas a pozornost budeme věnovat hlavně zdokonalování systému monitoringu vozidel tak, aby vám bezproblémově sloužil každý nový den. Nejlepší bude, když na lov japonských zvířátek vyrazíte autem s monitorovacím systémem All4car. Co kdyby někdo místo Pokémonů lovil opuštěná vozidla?Diskuze k článku

Diskuze je prázdná


Přispět do diskuze
Jméno: Text:


Jdi zpět

Nabídka sledování vozidel

Nabízíme profesionální řešení sledování vozidel nejenom v rámci České republiky. Naše poskytované služby on-line monitoringu využívají nadnárodní společnosti po celém světě.

... více o našich službách

Ceník monitorovacích jednotek

Vzorová kalkulace pro on-line sledování vozidel, včetně kompletního ceníku služeb a zařízení pro sledování vozidel.

... ceníky a kalkulace ke stažení

Cenové akce

Zde najdete právě probíhající velice zajímavé cenové akce, včetně výprodeje staršího zařízení pro sledování vozidel.

... více o akcích

Monitorovací systém

Náš monitorovací systém pro sledování vozidel disponuje řadou nadstandardních funkcí, které usnadní správu vašeho vozového parku.

... více o GPS monitorovacím systému
All4CAR
Odkazy
Můžeme Vám poradit?