On-line sledování vozidel
Elektronická kniha jízd

All4CAR

Články

Pro klid rodičů

Přidáno 21.09.2016

Mezi dotazy, které pravidelně dostává naše obchodní oddělení, nás na první pohled zaujal jeden, který sice také obsahuje technický problém, ale má navíc hluboce lidský rozměr. Ta prosba zodpovědné a asi i dost zoufalé matky, která chce udělat maximum pro bezpečí svých dětí, nás velmi silně inspirovala a motivovala.

 

IT oddělení společnosti All4car proto rozjelo projekt, ve kterém jsme testovali různé monitorovací jednotky, které jsou určené pro sledování osob. Výsledek nebyl ani trochu povzbudivý. Zjistili jsme, že v současnosti není k dispozici zařízení, které by splňovalo všechny požadavky na spolehlivý on-line monitoring dětí. Těch příčin je více, ale nejpodstatnější je například naprosto nevyhovující výdrž baterií, nekompaktnost těchto zařízení, a pro nás to nejdůležitější hledisko – není zaručena stoprocentní spolehlivost těchto zařízení v běžném provozu.

 

Spolehlivost za všech okolností je prioritním měřítkem pro všechny služby a přístroje, které klientům All4car nabízíme. Bez jejího zajištění bychom nikdy nepřišli na trh s novým produktem. Dlouhodobá spolupráce s naším spolehlivým a významným dodavatelem naštěstí přinesla úspěšné řešení i v případě tohoto problému. Na konci roku tak budeme moci s čistým svědomím nabídnout všem rodičům, kteří žijí v obavách, skutečně stoprocentní řešení on-line sledování dětí. Budeme vás samozřejmě včas informovat.

 

Team All4car

 Diskuze k článku

Diskuze je prázdná


Přispět do diskuze
Jméno: Text:


Jdi zpět

Nabídka sledování vozidel

Nabízíme profesionální řešení sledování vozidel nejenom v rámci České republiky. Naše poskytované služby on-line monitoringu využívají nadnárodní společnosti po celém světě.

... více o našich službách

Ceník monitorovacích jednotek

Vzorová kalkulace pro on-line sledování vozidel, včetně kompletního ceníku služeb a zařízení pro sledování vozidel.

... ceníky a kalkulace ke stažení

Cenové akce

Zde najdete právě probíhající velice zajímavé cenové akce, včetně výprodeje staršího zařízení pro sledování vozidel.

... více o akcích

Monitorovací systém

Náš monitorovací systém pro sledování vozidel disponuje řadou nadstandardních funkcí, které usnadní správu vašeho vozového parku.

... více o GPS monitorovacím systému
All4CAR
Odkazy
Můžeme Vám poradit?