On-line sledování vozidel
Elektronická kniha jízd

All4CAR

Články

Zbytečná smrt...

Přidáno 21.09.2016

Vyprázdněná čtyřproudovka z centra města na letiště. Noční klid líných taxíků a slepotu pohaslých oken protne řev vytočeného motoru… a pak už jen ohlušující řinčení rozbíjeného kovu, skla, betonu. Bolestné ticho.

Ani to nejluxusnější a nejmohutnější SUV nemá při dvousetkilometrové rychlosti šanci ochránit řidiče před přímou trefou semaforu a následným biliárem mezi betonovými stěnami. Motor po rozloučení s vozem pokračuje poprvé a naposled během své existence v samostatné jízdě ještě dalších sto metrů. I kdyby zmuchlané zbytky roztříštěného auta nezačaly okamžitě hořet, stejně by mladý řidič neměl nejmenší šanci.

Nebo měl? Všechna „kdyby“ postrádají v lidských dějinách i v životě každého člověka zpětně jakýkoli reálný význam. Ale můžeme myslet dopředu. Musíme.

Moderní satelitní monitorovací systém dokáže zabránit krádežím, zbytečným ekonomickým ztrátám a možná ve výjimečných chvílích i ztrátě toho nejcennějšího. Život člověka, který se dostal do kritické situace, můžou ovlivnit i takové technické nástroje, jako je on-line sledování jízdy vozu na mapě, přesné údaje o okamžité rychlosti, a nakonec i ta radikální možnost na dálku mobilem vůz ihned zastavit.

Kdyby měl táta zmíněného nešťastníka ve voze monitorovací jednotku a nastavené hlídání maximální rychlosti, z častých hlášení i z knihy jízd by jistě brzy poznal, že synek silně přeceňuje své schopnosti a navíc kašle na nějaká rychlostní omezení. Mohl mu včas vzít klíčky. Nebo mu té osudné noci mohl po automatickém upozornění na šílenou rychlost hned vypnout motor.

Kdyby…Diskuze k článku

Diskuze je prázdná


Přispět do diskuze
Jméno: Text:


Jdi zpět

Nabídka sledování vozidel

Nabízíme profesionální řešení sledování vozidel nejenom v rámci České republiky. Naše poskytované služby on-line monitoringu využívají nadnárodní společnosti po celém světě.

... více o našich službách

Ceník monitorovacích jednotek

Vzorová kalkulace pro on-line sledování vozidel, včetně kompletního ceníku služeb a zařízení pro sledování vozidel.

... ceníky a kalkulace ke stažení

Cenové akce

Zde najdete právě probíhající velice zajímavé cenové akce, včetně výprodeje staršího zařízení pro sledování vozidel.

... více o akcích

Monitorovací systém

Náš monitorovací systém pro sledování vozidel disponuje řadou nadstandardních funkcí, které usnadní správu vašeho vozového parku.

... více o GPS monitorovacím systému
All4CAR
Odkazy
Můžeme Vám poradit?