On-line sledování vozidel
Elektronická kniha jízd

All4CAR

Články

Monitoring ve státní správě

Přidáno 21.09.2016

Už i státní správa „objevila“ výhody monitoringu vozů

 

Asi každý, kdo si mohl vyzkoušet práci jak ve státem řízené instituci, tak v soukromé firmě, poznal ten nebetyčný rozdíl. Státní úředníci si nadále užívají klídek zastřešený heslem Z cizího krev neteče, zatímco soukromý majitel důsledně hledá každou sebemenší finanční úsporu a snaží se ve stejném duchu motivovat i kontrolovat zaměstnance.

 

Jako průlomová se proto jevila zpráva z liberecké radnice, podle které bude primátor města Tibor Batthyány a jeho náměstek pro technickou správu majetku Tomáš Kysela (oba ANO) ve svých služebních vozech pod dohledem Velkého bratra – jejich cestování budou přes GPS sledovat monitorovací jednotky. „Žijeme v jednadvacátém století a tenhle systém úspěšně funguje ve spoustě firem. Nespornou výhodou je zamezení případným nesrovnalostem a také usnadnění evidence jízd, kdy odpadne zbytečná administrativní zátěž,“ uvedl k tomu podle iDNES liberecký primátor. V obou automobilech bude dle této zprávy přepínač mezi služební a soukromou jízdou, zabudovaná GPS bude vysílat údaje o jízdách a výstupem bude elektronická kniha jízd, která nahradí dosavadní papírovou. Karty CCS poskytnou přesné záznamy o čerpání pohonných hmot.

 

Ale neradujte se předčasně. To, co na první pohled vypadá jako prozření úředníků placených z našich daní a sympatická cesta k úsporám ve veřejné správě, bude spíš součást politických hrátek. Rozhodnutí nové rady může být jen reakcí na mediální útoky politických rivalů proti bývaléDiskuze k článku

Diskuze je prázdná


Přispět do diskuze
Jméno: Text:


Jdi zpět

Nabídka sledování vozidel

Nabízíme profesionální řešení sledování vozidel nejenom v rámci České republiky. Naše poskytované služby on-line monitoringu využívají nadnárodní společnosti po celém světě.

... více o našich službách

Ceník monitorovacích jednotek

Vzorová kalkulace pro on-line sledování vozidel, včetně kompletního ceníku služeb a zařízení pro sledování vozidel.

... ceníky a kalkulace ke stažení

Cenové akce

Zde najdete právě probíhající velice zajímavé cenové akce, včetně výprodeje staršího zařízení pro sledování vozidel.

... více o akcích

Monitorovací systém

Náš monitorovací systém pro sledování vozidel disponuje řadou nadstandardních funkcí, které usnadní správu vašeho vozového parku.

... více o GPS monitorovacím systému
All4CAR
Odkazy
Můžeme Vám poradit?