On-line sledování vozidel
Elektronická kniha jízd

All4CAR

Články

Nálepky MONITORUJEME VOZIDLO vážně poškozují platícího zákazníka! A zlodějům usnadní práci…

Přidáno 7.10.2013

Společnost All4car se touto cestou co nejdůrazněji distancuje od nepochopitelných praktik některých konkurenčních firem, které krátkozrakou reklamní politikou přímo a programově ohrožují bezpečnost klientů!

samolepky

Snahou těchto firem je prezentovat svou značku veřejně a za každou cenu. To je v přímém rozporu se smyslem všech seriózních služeb poskytovaných pro dokonalé zabezpečení provozu aut firemních nebo soukromých, kde na prvním místě stojí ochrana majetku zákazníka!

Nepochopitelné je již to, že firmy, které mají své služby v první řadě poskytovat diskrétně, uvádějí ve svých webových prezentacích konkrétní zákazníky jako reference. Už tím bezohledně ohrožují jejich auta v každodenním provozu. Firemní vozidla jsou samozřejmě v drtivé většině používána jako nosič reklamního sdělení, nebo alespoň logotypu. Snadno je poznáte. A po takové „referenci“ se stanou snadným cílem loupeže. Zloději stačí jen seznámit se s technickou nabídkou konkrétního pseudoochránce. Budeme tomu říkat „Jídelní lístek pro lupiče“?

Daleko vyšší formou nabídky informací zlodějům je umisťování samolepek s názvem a logem zabezpečující firmy přímo na vůz! Nechápeme, proč by měl majitel vozu sám, veřejně a dobrovolně dávat zlodějům rady a sdělovat jim informace potřebné pro úspěšnou krádež. A navíc za to platit tomu, kdo by jej měl zabezpečit! S informací o společnosti, která monitorovací jednotku dodala, je v dnešní době práce pro zloděje mnohem jednodušší. Prostě ví, co má v autě hledat. Samolepka se sdělením „Vozidlo je monitorováno firmou XY“ je výborná výbava na cestu do pekla!

Naše klienty znovu ujišťujeme, že společnosti All4Car se vždy snaží poskytovat služby monitoringu vozidel a vedení knihy jízd tak, aby zákazníkova data a informace o něm byly zcela chráněny a jejich vozidla byla v každém okamžiku v bezpečí. Únik dat je u nás nemyslitelný! V případě krádeže jsme první, kdo pomáhá poškozenému majiteli, ihned kontaktujeme policii a navigujeme ji až do okamžiku úspěšného dopadení pachatele a zabezpečení zcizeného vozu. Non stop, ve dne v noci, stojíme diskrétně na straně zákazníka!

Rozhodnutí, jaké služby použijete, je tak jen na vás...Diskuze k článku

Diskuze je prázdná


Přispět do diskuze
Jméno: Text:


Jdi zpět

Nabídka sledování vozidel

Nabízíme profesionální řešení sledování vozidel nejenom v rámci České republiky. Naše poskytované služby on-line monitoringu využívají nadnárodní společnosti po celém světě.

... více o našich službách

Ceník monitorovacích jednotek

Vzorová kalkulace pro on-line sledování vozidel, včetně kompletního ceníku služeb a zařízení pro sledování vozidel.

... ceníky a kalkulace ke stažení

Cenové akce

Zde najdete právě probíhající velice zajímavé cenové akce, včetně výprodeje staršího zařízení pro sledování vozidel.

... více o akcích

Monitorovací systém

Náš monitorovací systém pro sledování vozidel disponuje řadou nadstandardních funkcí, které usnadní správu vašeho vozového parku.

... více o GPS monitorovacím systému
All4CAR
Odkazy
Můžeme Vám poradit?