On-line sledování vozidel
Elektronická kniha jízd

All4CAR

Články

ALL4CAR podporuje Citroën Total Michelin Trophy CZ 2015

Přidáno 16.04.2015

Je to opět tady! Naše vášeň pro vše, co se týká profesionálního řízení automobilů a jejich dokonalé kontroly a monitorování, nás i letos přivedla k závodním tratím, kde budou řádit jezdci na vozech Citroën.

 

Nenechte se zmást - šest let to byla CITROËN RACING TROPHY CZ, sedmý ročník dramatického soutěžního seriálu budete sledovat pod názvem CITROËN TOTAL MICHELIN TROPHY CZ 2015, který zvolil promotér Gekon Racing. Kromě názvu se formát projektu zásadně nezmění a tak i letos budete fandit u českých tratí francouzským vozům v rámci pěti soutěží Mistrovství České republiky, chybět bude pouze úvodní soutěž seriálu, Rallye Šumava Klatovy.

 

Kalendář CITROËN TOTAL MICHELIN TROPHY CZ 2015 vypadá letos takto:

 

  1. 43. Rallye Český Krumlov
  2. Agrotec Rally Hustopeče
  3. Rally Bohemia Mladá Boleslav
  4. Barum Czech Rally Zlín
  5. 37. Rally Příbram

 

Pod novým názvem CITROËN TOTAL MICHELIN TROPHY CZ 2015 budou letos soutěže otevřeny pro všechny kategorie závodních vozů francouzské značky, tedy pro modely DS3 R1, C2 R2 MAX, DS3 R3T (MAX) a DS3 R5.

 

Zástupce promotéra Gekon Racing Tomáš Pletka nastínil, proč došlo ke změně názvu soutěže: „Citroën Racing se rozhodl dále finančně nepodporovat pohárové závodění v Česku, Itálii, Polsku, Švýcarsku, Beneluxu a Velké Británii. Přesto jsme se ve spolupráci s našimi partnery snažili v Česku atraktivní závodění nějakým způsobem zachovat. A zejména díky partnerům Total, Michelin, OMD, PSA Finance se naše snažení stává realitou. Věříme, že účastníci ocení hodnotné finanční i materiální ceny a francouzské vozy Citroën budou nadále okupovat nejpřednější pozice. Při jejich oslavách pak jistě týmům přijdou vhod lahodná francouzská vína druhu champagne od společnosti Grands vins.“

 

Promotér Gekon Racing pro fanoušky soutěže opět připravil atraktivní zázemí. Proto nebude chybět oblíbený simulátor WRC4 se světovými tratěmi stejně jako značkové náramky, podpisové karty, časopisy a rally noviny k volnému odběru, soutěže o atraktivní ceny i „živý“ panáček Michelin. Jako novinka bude letos pro nejmladší diváky v dětském koutku kromě drobných dárků připraveno i dětské auto All4car!

 

Detailní informace o soutěži nebo o cílových prémiích a odměnách najdete na stránkách www.gekonracing.cz a www.citroenracingtrophy.cz.

 

all4car-1

all4car-2

all4car_-_3Diskuze k článku

Diskuze je prázdná


Přispět do diskuze
Jméno: Text:


Jdi zpět

Nabídka sledování vozidel

Nabízíme profesionální řešení sledování vozidel nejenom v rámci České republiky. Naše poskytované služby on-line monitoringu využívají nadnárodní společnosti po celém světě.

... více o našich službách

Ceník monitorovacích jednotek

Vzorová kalkulace pro on-line sledování vozidel, včetně kompletního ceníku služeb a zařízení pro sledování vozidel.

... ceníky a kalkulace ke stažení

Cenové akce

Zde najdete právě probíhající velice zajímavé cenové akce, včetně výprodeje staršího zařízení pro sledování vozidel.

... více o akcích

Monitorovací systém

Náš monitorovací systém pro sledování vozidel disponuje řadou nadstandardních funkcí, které usnadní správu vašeho vozového parku.

... více o GPS monitorovacím systému
All4CAR
Odkazy
Můžeme Vám poradit?