On-line sledování vozidel
Elektronická kniha jízd

All4CAR

Články

Myslíme na váš krevní tlak

Přidáno 26.03.2015

Jsou určité informace, které se pravidelně objevují v médiích jen proto, aby několik našich spoluobčanů skončilo ve zdravotnickém zařízení s podezřením na infarkt. K nim patří například zpráva o vývoji průměrné mzdy v našem státě.

Sdělení, že průměrná mzda se na konci loňského roku vyšplhala na 27 200 Kč, tak před pár dny opět zaměstnalo posádky vozů rychlé zdravotní pomoci a naplnilo internetové diskuze řadou velmi nepěkných výrazů. Bez patřičné odezvy nezůstaly ani takové informační bonbónky, jako že nejlépe na tom byli Pražané s průměrným příjmem 34 625 Kč a zaměstnanci finančního sektoru s 48 175 Kč měsíčně.

Nechme mzdovou statistiku stranou s uklidňujícím vědomím, že dvě třetiny lidí v České republice na průměrnou mzdu stejně nedosáhnou. V našem dynamickém tržním světě jsou i jiné lahůdky, které dokážou rozpumpovat krevní oběh. Na to, že ceny zboží i služeb pravidelně rostou, jsme si už zvykli. Horší je smířit se se skutečností, že bychom měli platit za něco, co bylo doposud zadarmo.

Není málo lidí, kteří si do svého domu nebo chalupy v průběhu let pořídili i několik přijímačů televizního satelitního signálu. Kvalitní obraz a zvuk, všechny české a řada zahraničních programů byly léta zadarmo, takže jedinou investicí byl nákup satelitních přijímačů. Stačila ale nedávná změna majitele společnosti a najednou uživatelé bezplatné služby zjistili, že by za ni měli platit. Sice jen pár desetikorun, ale při větším počtu přijímačů se to za rok nastřádá.

No a přibližně ve stejné době, kdy Čechům čechrala nervy nově sdělená průměrná mzda, se dozvěděli, že si za zpoplatněný satelitní televizní příjem ještě dál a dost výrazně připlatí. Cena takzvaného servisního poplatku se u ročního předplatného zvýšila o téměř 90 procent! To už je síla!

Tak a teď po sérii nepěkností pro vás máme konečně tu dobrou zprávu:

 

Ano, pro naše služby také využíváme satelitní signál.

Ano, i nám se zdražují všechny vstupy včetně ceny za pohled na východ slunce.

Ano, i my musíme ve firemním rozpočtu obracet každou korunu.

Ale my naše služby pro vás NEZDRAŽUJEME!

 

Přejeme vám krásný a pohodový příchod jara, v klidu probouzející se přírody a bez houkání vozů záchranné služby. Věříme, že k vaší duševní rovnováze a příjemnému rozpoložení přispěje i pohled na náš stabilní ceník služeb!

 

 

tlakDiskuze k článku

Diskuze je prázdná


Přispět do diskuze
Jméno: Text:


Jdi zpět

Nabídka sledování vozidel

Nabízíme profesionální řešení sledování vozidel nejenom v rámci České republiky. Naše poskytované služby on-line monitoringu využívají nadnárodní společnosti po celém světě.

... více o našich službách

Ceník monitorovacích jednotek

Vzorová kalkulace pro on-line sledování vozidel, včetně kompletního ceníku služeb a zařízení pro sledování vozidel.

... ceníky a kalkulace ke stažení

Cenové akce

Zde najdete právě probíhající velice zajímavé cenové akce, včetně výprodeje staršího zařízení pro sledování vozidel.

... více o akcích

Monitorovací systém

Náš monitorovací systém pro sledování vozidel disponuje řadou nadstandardních funkcí, které usnadní správu vašeho vozového parku.

... více o GPS monitorovacím systému
All4CAR
Odkazy
Můžeme Vám poradit?