On-line sledování vozidel
Elektronická kniha jízd

All4CAR

Články

All4car uvádí revoluční novinku – bezkonkurenční mobilní aplikaci!

Přidáno 26.02.2015

S MOBILNÍ APLIKACÍ MÁTE SATELITNÍ SLEDOVÁNÍ AUTOMOBILŮ V HRSTI!

Sci-fi se stalo realitou vašeho každodenního života, soukromého i pracovního. Stačí stáhnout do chytrého telefonu novou aplikaci All4car a můžete se několika dotyky v každé situaci postarat o zabezpečení svého vozu.

Přijeli jste na návštěvu nebo na obchodní jednání do místa, které není nejdůvěryhodnější? Jednoduše se při odchodu od vozu na mobilu dotknete výrazné ikony ZABLOKOVAT ZAPALOVÁNÍ a zloději aut mají smůlu.

Odlétáte na dovolenou a auto necháváte na ulici? Na mobilu nastavíte počet dní, kdy budete pryč, a kolem vozu se vymezí WAYPOINT o poloměru 100 metrů. Pokud ho auto opustí, třeba i naložené na odtahovém vozidle, systém vám okamžitě vyšle alarm.

A další netušené možnosti se otevírají v prostředí firemního autoprovozu, ve kterém nová aplikace zaručí nejen neustálý přehled o pohybu a stavu každého vozu v každé chvíli, ale navíc umožňuje on-line komunikaci s řidiči nejlépe hlasem, aby se mohl věnovat řízení, ale i písemně v podobě chatu, nebo dokonce přenos dokumentů okamžitě z terénu!

Právě ve firmě, kde bude systém využívat více lidí, oceníte zavedené pravidlo All4car, že pro každého klienta je k dispozici neomezený počet stažení aplikace pro iOS, Android, telefony a také pro tablety, zdarma!

Po přihlášení do aplikace se prostřednictvím několika ikon ocitnete ve světě totální informovanosti a nepřetržité komunikace. Mapa vám okamžitě zobrazí všechna vozidla, stojící i v pohybu, poskytne údaje nejen o pozici, ale i takové, jako je okamžitá rychlost nebo hladina paliva v nádrži.

S každým řidičem se ihned spojíte chatem nebo hlasově, můžete s ním i spolupracovat na další navigaci jeho cesty. Můžete se spojit s konkrétním autem a ani nemusíte vědět, kdo ho právě řídí, nebo s konkrétním člověkem bez ohledu na to, kterým vozem jede. Na první pohled vidíte, kdo je on-line.

Každý obchodník nebo technik i jejich spolupracovníci ve firmě nesmírně ocení okamžitý přenos dokumentů z terénu, ať už je to dodací list, zakázkový list, objednávka nebo předávací protokol. Stačí dokument vyfotit mobilem a systém ho okamžitě přenese do firemních dat, kde s ním kolegové třeba na druhém konci Evropy mohou ihned pracovat! Stejně snadno funguje i cesta opačným směrem.

Místem, kde se soustředí všechny údaje, je kniha jízd. Pro každý okamžik zde najdete vedle typu a RZ vozidla jméno řidiče, souřadnice a adresu polohy vozidla, nadmořskou výšku, napětí baterie, stav tachometru a hladiny paliva, rychlost vozu, akceleraci, otáčky motoru nebo počet satelitů, které vůz sledují. Údaje se aktualizují každých 30 vteřin. Přehled pohybu vozu a časy jízdy i zastávek doplňuje rozlišení služebních a soukromých jízd, přičemž podrobné údaje o těch soukromých uvidí jen řidič, ostatním jsou k dispozici jen statistické údaje. Výhodou je možnost vkládat k záznamům písemné komentáře, ale i fotografie, například účtenek z čerpacích stanic. Všechny údaje jsou pak přehledně zpracovány ve složce Statistika.

Možností, kterými převratná mobilní aplikace společnosti All4car zjednoduší a ulehčí váš život je bezpočet. Vyzkoušejte si ji právě TEĎ!

 

screenshot_2015-02-26-14-15-33screenshot_2015-02-26-14-15-59screenshot_2015-02-26-14-15-52screenshot_2015-02-26-14-17-10screenshot_2015-02-26-14-15-21Diskuze k článku

Diskuze je prázdná


Přispět do diskuze
Jméno: Text:


Jdi zpět

Nabídka sledování vozidel

Nabízíme profesionální řešení sledování vozidel nejenom v rámci České republiky. Naše poskytované služby on-line monitoringu využívají nadnárodní společnosti po celém světě.

... více o našich službách

Ceník monitorovacích jednotek

Vzorová kalkulace pro on-line sledování vozidel, včetně kompletního ceníku služeb a zařízení pro sledování vozidel.

... ceníky a kalkulace ke stažení

Cenové akce

Zde najdete právě probíhající velice zajímavé cenové akce, včetně výprodeje staršího zařízení pro sledování vozidel.

... více o akcích

Monitorovací systém

Náš monitorovací systém pro sledování vozidel disponuje řadou nadstandardních funkcí, které usnadní správu vašeho vozového parku.

... více o GPS monitorovacím systému
All4CAR
Odkazy
Můžeme Vám poradit?