On-line sledování vozidel
Elektronická kniha jízd

All4CAR

Články

Zloději nafty mají utrum!

Přidáno 29.01.2015

O tom, že lupiči na dálničních odpočívadlech jsou tak oražení, že okradou spícího řidiče v kabině, by kamioňáci mohli dlouze vyprávět. A k takové nádrži s naftou, do které se toho vejde za opravdu hodně peněz, mají u náklaďáku navíc úplně volný přístup.

Přesněji řečeno, měli. Náš nově nabízený uzávěr hrdla nádrže pro nákladní automobily,  není jen důmyslně konstruovaný, aby z nádrže nešla odčerpat nafta, ale je i chytrý!

Když na něj nenechavec použije brutální násilí, okamžitě mobilem probudí řidiče, informuje šéfa autoprovozu, majitele firmy, obsluhu centrálního pultu All4car… takže policie už může vyrazit!

Možnosti satelitního sledování vozidel, tedy vašeho majetku, stále rozšiřujeme. A díky tomu jsme pořád o krok před zloději! I před konkurencí :-)

 

vko_ndreDiskuze k článku

Diskuze je prázdná


Přispět do diskuze
Jméno: Text:


Jdi zpět

Nabídka sledování vozidel

Nabízíme profesionální řešení sledování vozidel nejenom v rámci České republiky. Naše poskytované služby on-line monitoringu využívají nadnárodní společnosti po celém světě.

... více o našich službách

Ceník monitorovacích jednotek

Vzorová kalkulace pro on-line sledování vozidel, včetně kompletního ceníku služeb a zařízení pro sledování vozidel.

... ceníky a kalkulace ke stažení

Cenové akce

Zde najdete právě probíhající velice zajímavé cenové akce, včetně výprodeje staršího zařízení pro sledování vozidel.

... více o akcích

Monitorovací systém

Náš monitorovací systém pro sledování vozidel disponuje řadou nadstandardních funkcí, které usnadní správu vašeho vozového parku.

... více o GPS monitorovacím systému
All4CAR
Odkazy
Můžeme Vám poradit?