On-line sledování vozidel
Elektronická kniha jízd

All4CAR

Články

ALL4CAR, partner Citroën Racing Trophy CZ, sleduje letošní Barumku

Přidáno 22.10.2014

Jak jsme slíbili, přinášíme nejčerstvější informace o dění v Citroën Racing Trophy CZ, která byla součástí 44. ročníku prestižní Barum Czech Rally Zlín. Po tragických nehodách, které v nedávné době poznamenaly naše soutěže, přijali organizátoři nejvýznamnější domácí soutěžní akce řadu preventivních opatření, která nepochybně přispěla k její bezpečnosti. A právě bezpečnost spojuje činnost společnosti All4car s motoristickým sportem. Proto jsme partnerem Citroën Racing Trophy CZ.

Výsledky víkendového soutěžení musely potěšit každého příznivce francouzské značky! I přes náročnost Barumky si francouzské speciály Citroën vyjezdily druhé a třetí místo ve dvoukolkách a druhé místo v dámském poháru! Gratulujeme!

Barum rally začala v pátek 29. srpna diváckou speciálkou v bývalém areálu Baťových závodů, soutěž v sobotu i v neděli pokračovala na klasických rychlostních zkouškách včetně kultovních erzet jako Troják, Semetín či Pindula. Jezdci se po roční pauze vrátili na polokruhovou zkoušku poblíž dostihového závodiště ve Slušovicích.

Do Zlína se přihlásilo přes deset posádek s vozy značky Citroën, včetně letošní novinky Citroën DS3 R5. Nechyběly samozřejmě osvědčené modely C2 R2 MAX, speciály Citroën DS3 R3T a zejména v západní Evropě oblíbené „er jedničky“, pro které jsou v českém poháru také vypsány finanční prémie.

Značka Citroën na prestižní Barum Czech Rally Zlín opět pořádně zaburácela. Významné pro jezdce určitě také je, že tato soutěž patří do seriálu ERC, zároveň byla šestým podnikem MMČR a čtvrtým v rámci pohárové klasifikace francouzské značky.

Všechny další soutěže Citroën Racing Trophy CZ bude pro vás All4car – jak jinak – pečlivě monitorovat!

barumDiskuze k článku

Diskuze je prázdná


Přispět do diskuze
Jméno: Text:


Jdi zpět

Nabídka sledování vozidel

Nabízíme profesionální řešení sledování vozidel nejenom v rámci České republiky. Naše poskytované služby on-line monitoringu využívají nadnárodní společnosti po celém světě.

... více o našich službách

Ceník monitorovacích jednotek

Vzorová kalkulace pro on-line sledování vozidel, včetně kompletního ceníku služeb a zařízení pro sledování vozidel.

... ceníky a kalkulace ke stažení

Cenové akce

Zde najdete právě probíhající velice zajímavé cenové akce, včetně výprodeje staršího zařízení pro sledování vozidel.

... více o akcích

Monitorovací systém

Náš monitorovací systém pro sledování vozidel disponuje řadou nadstandardních funkcí, které usnadní správu vašeho vozového parku.

... více o GPS monitorovacím systému
All4CAR
Odkazy
Můžeme Vám poradit?